شرح خبر
 
تاریخ
1400/4/26
عنوان اولین کتابخوان تاشو در مرحله تحقیق در آزمایشگاه آمازون
متن
به گفته مسئولان آمازون این فروشگاه بزرگ اینترنتی تولیدکننده دستگاه‌های کتابخوان کیندل در حال کار و بررسی ساخت کیندل‌های تاشو است .
اولین کتابخوان تاشو در مرحله تحقیق در آزمایشگاه آمازون
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از گودایریدر، تلفن‌های همراه تاشو نوع جدیدی از تلفن‌های هوشمند هستند که قابلیت تاشدن و انعطاف‌پذیری دارند. بعد از ورود این تلفن‌ها و دستگاه‌های هوشمند تاشو به بازار، شرکت‌های تولیدکننده کتابخوان‌های الکترونیک نیز مایل به سرمایه‌گذاری در این حوزه شده و اولین آنها شرکت آمازون است.
 
به گفته مسئولان آمازون این فروشگاه بزرگ اینترنتی تولیدکننده دستگاه‌های کتابخوان کیندل در حال کار و بررسی ساخت کیندل‌های تاشو است که گفته می‌شود تحول عظیمی در این دستگاه‌ها ایجاد خواهد کرد. آمازون می‌گوید در حال ساخت اولین کتابخوان الکترونیک تاشو در جهان است که به نوعی از کتاب‌های چاپی الهام خواهد گرفت.
 
دستگاه کتابخوان کیندل اولین بار حدود ده سال پیش از سوی آمازون روانه بازار شد و تا کنون تغییر و تحولات زیادی در ساخت این دستگاه صورت گرفته است. مسئولان آمازون امیدوارند بتوانند با کیندل تاشو انگیزه طرفداران این دستگاه‌ها را برای خرید آنها بیشتر کنند.
 


منبع خبر: خبرگزاری ایبنا
منبع