شرح خبر
 
تاریخ
1401/12/23
عنوان معرفی کتاب بزرگسال: يكي از ما نفر بعد است
متن
پدیدآور: كارن ام. مك منس
مترجم : حسين عليرضائي
ناشر: کوله‌پشتی
سال نشر: 1401
کتاب یکی از ما نفر بعد است نوشته کارن ام. مک منس ترجمه حسین علیرضایی است. این کتاب به‌قدری جذاب و خواندنی است که تا پایان روز آن را تمام خواهید کرد. کتاب یکی از ما نفر بعد است ما را به یک بازی مرگبار دعوت می‌کند. بازی جرئت و حقیقتی که انتهای آن معلوم نیست.
این اثر در ادامه‌ی رمان پرطرفدار یکی از ما دروغ می‌گوید نوشته شده است و پرفروش‌ترین کتاب نیویورک‌تایمز نیز بوده است.

معرفی کتاب
سال گذشته در حومه‌ی سن‌دیگو یک نرم‌افزار شایعه‌پراکنی منجر به مرگ فردی شد و چند برنامه‌ی شایعه‌پراکنی کوچک آن را سرمشق خود قرار دادند. این‌بار فردی ناشناس پیامی حاوی بازی جرئت یا حقیقت برای دانش آموزان بیویو می فرستد و هیچ‌کس از آن در امان نیست. اگر حقیقت را انتخاب کنید یا جواب ندهید یکی از رازهایتان برملا می‌شود. اگر جرئت را انتخاب کنید و مأموریتش را انجام دهید جان سالم به در می‌برید. اوایل این بازی سرگرم‌کننده است تا اینکه منجر به مرگ یک دانش‌آموز می‌شود. این مرگ تصادفی بوده یا یک قتل؟ دو دانش‌آموز سال سومی به نام‌های میو و ناکس درگیر پیدا کردن دست‌های پشت پردۀ این بازی می‌شوند. چهار نفرِ بیویو هم در داستان حضور پیدا می‌کنند اما پایۀ این داستان بر مبنای اتفاقات خانوادگی و مشکلات فردی سه شخصیت اصلی است.

از آنجایی که شخصیت‌های این رمان نوجوان هستند، نوجوانان از مطالعه آن لذت بسیاری خواهند برد. همچنین این اثر به تمام طرفداران رمان‌های معمایی و جنایی پیشنهاد می‌شود.

شما می‌توانید از طریق سایت، این کتاب را رزرو کنید و با مراجعه به کتابخانه آن را تحویل بگیرید.

منبع