شرح خبر
 
تاریخ
1399/10/21
عنوان برگزاری نشست «علم داده از منظر علم اطلاعات»
متن
 نشست پژوهشی «علم داده از منظر علم اطلاعات» از سلسله نشست‌های یازدهمین جشنواره ملی پژوهش و فناوری سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش لیزنا، نشست پژوهشی «علم داده از منظر علم اطلاعات»، از سلسله نشست‌های یازدهمین جشنواره ملی پژوهش و فناوری سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، فردا چهارشنبه 17 دی ماه، ساعت 10 به صورت مجازی برگزار می‌شود.

در این نشست محمد حسن زاده عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس درباره «تعامل علم داده و مدیریت دانش» صحبت می کند، مصطفی امینی پژوهشگرعلم اطلاعات و دانش شناسی موضوع «کارکرد علم اطلاعات در توسعه کسب و کار داده محور» را مطرح می کند، الهام چیذری معاون مدیرکل برنامه ریزی و نظارت سازمان «وضعیت آموزش علم اطلاعات و پاسخ به نیازهای مشاغل علم داده» را مورد بررسی قرار می دهد و علیرضا انتهایی مدیرکل فرآهم آوری منابع دیجیتال سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، نیز مبحث «دانش و مهارت های داده ای مورد نیاز متخصصان علم اطلاعات» را بیان می کند.

نشست پژوهشی « علم داده از منظر علم اطلاعات» از سوی معاونت پژوهش و منابع دیجیتال اداره‌کل پژوهش و آموزش برگزار می‌شود و ورود برای عموم آزاد است. علاقه‌مندان برای شرکت می‌توانند به آدرس: https://vc.nlai.ir/nlaifestival مراجعه کنند.

لازم به توضیح است برگزیدگان یازدهمین جشنواره ملی پژوهش و فناوری سازمان اسناد و کتابخانه ملی با پیام «آینده روشن با پژوهش اثر‌بخش» درتاریخ 24 دیماه اعلام می‌شود.منبع خبر: خبرگزاری لیزنا
منبع