شرح خبر
 
تاريخ :
1396/10/21
عنوان: کنفرانس «مدل لباس کتابداران: نوع پوشش کتابداران در مورد آنها چه می‌گوید؟»
متن:
ایفلا از علاقمندان برای شرکت در کنفرانس «مدل لباس کتابداران: نوع پوشش کتابداران در مورد آنها چه می‌گوید؟» دعوت کرد.

به گزارش لیزنا، گروه ایفلایی به نام «گروه جدید علایق خاص حرفه‌ای‌ها (NPSIG)» با همکاری و مدیریت بخش انجمن کتابخانه (MLAS) و بخش کتابخانه‌های عمومی (PLS)  از علاقمندان برای ارائه پروپوزال در یک جلسه دو ساعته در کنفرانس عمومی آتی ایفلا دعوت کرد.

این کنفرانس با موضوع «مدل لباس کتابداران: نوع پوشش کتابداران در مورد آنها چه می‌گوید؟» ۲۴ تا ۳۰ آگوست ۲۰۱۸ در کوالالامپور مالزی برگزار می‌شود.

موضوع مدل لباس کتابداران سوالان بی‌شماری را مطرح می‌کند: آیا کتابداران باید یونیفورم بپوشند؟ آیا ما می‌توانیم تتو کنیم؟ آیا ما باید با اقتدار لباس بپوشیم؟ اقتدار چه معنایی می‌دهد؟ سوراخ کردن بدن چطور؟ جواهرات؟ نمادهای مذهبی و سیاسی؟ آیا به انتخاب شخصی، کشوری که در آن زندگی می‌کنیم یا مقامی که در کتابخانه داریم برمی‌گردد؟ یک مدیر کتابخانه باید مانند یک کتابدار لباس بپوشد یا مانند یک مدیر؟ آیا شما به شناخت پنهان اعتقاد دارید؟

در طی این ۷ جلسه، پروپوزال ها در مدت ۷ دقیقه ارائه می شوند. هدف آنها به جریان انداختن بحث در میان مخاطبان است.

کتابداران و علاقمندان می توانند داستان‌ها، فکر، تصاویر، فیلم‌ها و تجربیات خود را به شکل پروپوزال برای این کنفرانس ارسال کنند. این موارد می توانند به شکل پاورپوینتی، فیلم کوتاه، مشاعره، اجرای نمایشی یا سخرانی اقنایی ارائه شوند.

علاقمندان می توانند تا ۱۸ فوریه ۲۰۱۸ آثار خود را به آدرس npsig.ifla@gmail.com ارسال نمایند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.

منابع: