راهنمای عضویت در کتابخانه ديجيتال حسينيه ارشاد

 

1-     ثبت نام:

الف. چنانچه عضو کتابخانه سنتی هستید و عضویت شما معتبر است:

-  نيازي به ثبت نام مجدد نداريد. شماره عضويت خود را در قسمت شناسه کاربري و شماره ملی یا عدد a123456را در قسمت رمز عبور وارد نماييد.

ب. چنانچه عضو کتابخانه نيستيد:

-         بر روی آیکن کاربر جدید کلیک کنید.  

-         پس از تکمیل فرم بر روی دکمه تائید کلیک کنید. منتظر بمانید تا لینک مورد نظر ظاهر شود، سپس بر روی لینک آن کلیک کنید 

-         در صفحه ی ظاهر شده بعدی روی لینک ورود به  Payampay و شارژ کیف پول  کلیک کنید.

-         بر روی ورود به سیستم کلیک کنید.

-         نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمائید و بر روی ورود به سیستم کلیک کنید.

 

-         بر روی شارژ کیف پول کلیک کنید و با اتصال به درگاه بانک پارسیان، کيف پول خود را به ميزان دلخواه (که نمي بايست از ميزان حق عضويت مورد نظر شما کمتر باشد) شارژ نماييد.

-         پس از تایید پرداخت شما، بر روی "پرداخت" کلیک کرده و مدت عضویت خود را انتخاب کنید. (چنانچه دکمه پرداخت را مشاهده نمی کنید، اینجا را کلیک کنید، سپس نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید. در صفحه بعد بر روی پرداخت حق عضویت کلیک نمایید و نوع عضویت انتخاب کرده و دکمه ارسال را کلیک نمایید.)

-         ثبت نام شما با موفقیت به اتمام رسیده است. وارد سایت کتابخانه دیجیتال شده، نام کاربري و کلمه عبور خود را وارد نموده و از امکانات کتابخانه استفاده نماييد.

 

2- تمدید عضویت

 

-          چنانچه عضو کتابخانه سنتی هستید، کافیست عضویت خود را در کتابخانه تمدید کنید تا بصورت خودکار، دسترسی شما به کتابخانه دیجیتال تمدید گردد.

-          چنانچه  تنها عضو کتابخانه دیجیتال هستید، به سایت payampay.com بروید، نام کاربري و کلمه عبور خود را وارد نموده و کیف پول خود را شارژ نمایید. سپس  اینجا را کلیک نموده، نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید. در صفحه بعد بر روی پرداخت حق عضویت کلیک نمایید و نوع عضویت را انتخاب کرده و دکمه ارسال را کلیک نمایید.

-         وارد سایت کتابخانه دیجیتال شده، نام کاربري و کلمه عبور خود را وارد نموده و از امکانات کتابخانه استفاده نماييد.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

هزینه عضویت در کتابخانه دیجیتال

دسترسی به کتابخانه دیجیتال، برای کلیه اعضای کتابخانه که تاریخ عضویت آنها معتبر است، رایگان می باشد.

برای افرادی که مایلند تنها عضو کتابخانه دیجیتال باشند، هزینه عضویت به شرح زیر می باشد:

 

عضویت یکماه 20,000 ریال
عضویت 3 ماهه 55,000 ریال
عضویت 6 ماهه 110,000 ریال
عضویت یکساله 220,000 ریال

   --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

     در صورت بروز هرگونه مشکل و یا سئوال با ما تماس بگیرید:

     تلفن: 7-22894004  داخلی 26

    پست الکترونیک: diglib@hepl.ir