شرح خبر
 
تاریخ
1403/4/12
عنوان معرفی شش کتاب برگزیده دیجیتال 10 تیر 1403
متن


کتابخانه‌ی دیجیتال حسینیه ارشاد، پایگاه داده‌ی آنلاین است که مجموعه‌ای از کتاب، مقاله، عکس و نقشه دیجیتال است. شما می‌توانید با عضویت رایگان در وب‌سایت حسینیه ارشاد، به این منابع دسترسی پیدا کرده و از طریق تلفن همراه یا کامپیوتر شخصی خود، آن‌ها را مطالعه کنید. 
در این پست شش کتاب برگزیده را به شما معرفی می‌کنیم:


 ناسازگاری و بزهکاری در کودکان مؤلف: هالوگ یاووزار  (نوشتار حاضر نگرشی است روان شناسی تربیتی به رفتارها و واکنشهای کودکان ناسازگار که طی آن راهکارهایی برای تغییر در رفتار این گونه کودکان تشریح شده است.)تاریخ سینمای آذربایجان مؤلف: ناظم صادق اف ‌  (در این کتاب سعی شده تا حدالامکان زندگی، آثار، مکتب و زبان تصویری دوازده تن از بزرگان سینمای جمهوری آذربایجان مورد بررسی قرار بگیرد تا خوانندگان عزیز به شناخت صحیحی از سینمای 70 ساله این مرز و بوم نائل آیند.)


وارنکا مؤلف: برنادت واتس  (گروه سنی ب و ج) (سال‌ها پیش در جنگل‌های وسیع روسیه، زنی به نام وارنکا زندگی می‌کرد. جنگ درگرفت و وارنکا خانة جنگلی خود را ترک نکرد تا پناهگاه آوارگان باشد. صدای غرش توپ‌ها هر لحظه نزدیک‌تر می‌شد. وارنکا به درگاه خدا نیاش کرد و از او خواست تا دور خانة او دیواری بکشد تا...)آداب ناصري مؤلف: محمد ابراهيم خان متخلص به خلوتي‌ (چاپ سنگی) (اثر پند و اندرزهايي در زمينه اخلاق است. در بخشي نيز به ستايش از ناصر الدين شاه و مظفر الدين شاه قاجار پرداخته شده.)

منبع